3 problemy w kuchni i jak je rozwiązać z produktami CucinaOra®!

Gotowanie z urządzeniem Thermomix to zupełnie inny wymiar chciałoby się powiedzieć – ponadczasowy. Osoby, które chcą iść z duchem czasu bez trudu podejmują decyzję o zakupie Thermomixa oraz przystawek do niego, które mają ułatwiać pracę w kuchni. Trzy przystawki do Thermomixa ze strony CucinaOra® rozwiążą 3 problemy. Jakie? Dowiesz się w dalszej części artykułu.

Jak rozwiązać problem często zaparowanych szafek?

Urządzenie Thermomix wytwarza podczas pracy parę tak jak i garnki podczas gotowania na tradycyjnej kuchence gazowej lub elektrycznej. Para nie jest mile widziana, szczególnie jeśli Thermomix jest postawiony pod górną szafką i cała para podczas pracy leci na nią, gdzie się skrapla, kapiąc na blat. Dodać trzeba, że po jakimś czasie szafka może mieć uszkodzoną powierzchnię.

W jaki sposób rozwiązać ten problem? Marka CucinaOra® proponuje przystawkę steamTANK®, genialną obrotową silikonową nakładkę. Dzięki tej prostej w budowie nakładce parę możesz odprowadzać tam, gdzie chcesz, kierując steamTANK® na przykład w stronę pochłaniacza lub uchylonego okna. Nakładka obraca się o 360°, co zdecydowanie ułatwia pracę urządzenia w celu odprowadzenia pary.

Co zrobić, kiedy musisz przygotować w Thermomix większą ilość pożywienia?

Dostajesz telefon, że na obiad wpadną jeszcze dodatkowe dwie osoby. Czasu nie ma zbyt wiele, co robić? W takiej sytuacji bardzo dobrze sprawdza się dodatkowe piętro do gotowania na parze steamLEVEL®. Dzięki tej praktycznej przystawce Varoma od Thermomix zwiększysz powierzchnię gotowania na parze, czyli w tym samym czasie ugotujesz większe kawałki jedzenia w całości.

Gotowanie jajek w koszulkach

Potrafisz gotować jajka w koszulkach? Jeśli chcesz gotować smacznie i zdrowo, ugotować jajko z zachowaniem wszystkich wartości odżywczych steamEGGS® jest właśnie dla ciebie. To nowoczesna wkładka do Thermomix, dzięki której będziesz serwować jajka rozpływające się w ustach. Można je podawać na chrupiącym toście ze świeżymi warzywami. 

Jednorazowo możesz ugotować 4 kurze jajka, a każda z miseczek to pojemność 100 ml, co spokojnie pozwoli na ugotowanie dużych jaj.

Wszystkie z przystawek są łatwe w obsłudze, ale co bardzo ważne także w ich pielęgnacji. Stworzone zostały z najwyższej jakości tworzywa, które może ma przeznaczenie do kontaktu z żywnością. Tworzywo wolne jest od szkodliwego bisfenolu typu A (BPA Free). Produkty CucinaOra® dostosowane są do mycia w zmywarce, przed pierwszym ich wykorzystaniem zaleca się ich umycie.

Przyznasz, że 3 problemy, na jakie napotykasz w kuchni, dzięki tym praktycznym nakładkom możesz spokojnie rozwiązać. Ich cena jest niewysoka, warto więc w nie zainwestować, pamiętając, że nowe technologie pomagają w zaoszczędzeniu czasu, a przygotowanie dań staje się banalnie proste.

Przydatne? Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *