Jednorazowe pojemniki zamykane na kopertę

Lokale gastronomiczne, którym zależy na tym, aby zapewniać swoim klientom jak najwyższą jakość nie tylko samych potraw, ale też ich oprawy, stawiają na estetyczne i trwałe opakowania jednorazowe dla gastronomii. Wśród opakowań, wyróżniających się ekologiczną konstrukcją oraz stylowym wyglądem, można wyróżnić jednorazowe pojemniki zamykane na kopertę, które świetnie sprawdzą się jako opakowania na różnego rodzaju potrawy.

Jednorazowe pojemniki zamykane na kopertę od PickUrPack – czym się wyróżniają?

Tak zwane kopertowe pojemniki z papieru Kraft to jednorazowe opakowania, które z pewnością zwrócą uwagę właścicieli lokali gastronomicznych, poszukujących trwałych pudełek na żywność różnego rodzaju. Opakowania wyróżniają się tym, że swoim kształtem przypominają nieco grubszą, zamykaną teczkę, co nadaje im ciekawego wyglądu. Jedzenie opakowane w taki karton nie jest widoczne dla osób z zewnątrz, a kiedy opakowanie jest szczelnie zamknięte, nie trzeba się bać, że do dania dostaną się jakiekolwiek zanieczyszczenia lub nieproszeni goście (np. muchy). Jednorazowy papier Kraft to wysokiej jakości tworzywo odporne na wysokie i niskie temperatury, które zapewnia możliwość długiego przechowywania żywności z zachowaniem świeżości potrawy. Oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców  branży gastronomicznej, poszukujących funkcjonalnych, klasycznych pudełek, zapewniających długie utrzymanie ciepła i nienaruszony stan dań podczas transportu.

Jednorazowe pojemniki zamykane na kopertę z papieru Kraft zostały wzbogacone o ochronną powłokę PE, która gwarantuje szczelność, co sprawia, że opakowania sprawdzą się również na żywność płynną, typu sosy. Z oferty PickUrPack można wybrać pudełka w różnych rozmiarach, co pozwala właścicielom barów i restauracji dopasować zamówienie do indywidualnego menu. Zostając partnerem PickUrPack otrzymujesz dostęp do opakowań od renomowanych producentów, znanych z tworzenia produktów trwałych i praktycznych.

Przydatne? Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *