Spędź weekend w Starej Izbie

Jak zorganizować udaną imprezę na koniec tygodnia? Nie trzeba się samemu męczyć z szykowaniem posiłków, zamiast tego można odwiedzić Starą Izbę – restaurację znaną ze smacznego menu. Gości przyciąga tu zresztą nie tylko dobre jedzenie, ale też sporo dodatkowych atrakcji.

Restauracja w plenerze

Kiedy tylko na dworze robi się ciepło, wiele osób widzi w tym okazję do imprezowania na świeżym powietrzu. Stara Izba to idealne miejsce na taki weekendowy wypad – ma bardzo rozległy, zielony teren, a w razie czego można się schować pod wiatą albo pod parasolem.

Dla biesiadników przygotowano wygodne, szerokie ławy ze stołami, można też delektować się ulubionymi potrawami siedząc na leżaku. Jeszcze inny pomysł na weekendową imprezę to piknik na trawie, wystarczy zamówić kosz smakołyków, zabrać ze sobą kocyk i już można rozpocząć zabawę w gronie znajomych.

Oprócz typowych dań restauracyjnych, w weekendy Stara Izba serwuje swoim gościom także smaczne potrawy z grilla, szykowane na miejscu przez szefa kuchni. Jest też możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Co w menu?

Stara Izba to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nazwy podawanych potraw brzmią znajomo, mają jednak unikalny smak – kucharze restauracji starają się przemycić do tradycyjnych przepisów autorskie pomysły, co sprawia, że klasyczne dania zaskakują swoją oryginalnością.

Podstawa menu to dania główne na bazie mięsa i ryb oraz gorące, aromatyczne zupy. Są jeszcze różnego rodzaju przystawki, sałatki, pierogi, a na imprezowiczów czekają także specjalnie przygotowane zestawy przekąsek. Marzy się coś słodkiego? I to można znaleźć w ofercie restauracji – są lody w dowolnych smakach oraz domowe ciasta.

Napoje podawane są na ciepło albo na zimno, w zależności od preferencji gości, jest także możliwość zamówienia na miejscu alkoholu.

Jak dojechać do Starej Izby?

Weekendowa impreza odbywa się w domu? Jest opcja zamówienia zestawu party mix na wynos. Ci, którzy wolą spędzić wolny dzień na świeżym powietrzu, znajdą Starą Izbę w Rancho pod Bocianem. Jest to środek znajdujący się w pobliżu Warszawy, w miejscowości Przypki – dojazd zajmuje mniej niż godzinę i nie ma żadnego problemu z zaparkowaniem swojego samochodu. Decydując się na przyjazd większą grupą warto wcześniej zarezerwować sobie miejsca.

Przydatne? Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *